Hakkımızda

Bsengg Kim?

B S Engineering Machinery Private Limited (Eski adıyla B S Engineering Corporation, Marka Adı ‘BS’), 1953’ten beri pazarda güçlü bir varlığa sahip olan HİNDİSTAN’ın En Büyük Makine Üreticilerinden biridir. Şirket, Kontrplak Makineleri ve Bambu İşleme Makineleri Üreticisi ve İhracatçısıdır. Makinelerimiz şu anda birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Şirket ayrıca yukarıda belirtilen Endüstriler için toplam Anahtar Teslimi Projeler sunmaktadır.

Ürünlerimiz CE, ISO 9001, ISO 14001 vb. Sertifikalar almıştır. Şirketimiz tasarım, araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı entegre eder ve çeşitli gelişmiş bilimsel araştırma kurumlarıyla yakın işbirliği içinde çalışır. Kontrplak endüstrisinin üretim süresini ve maliyetini azaltmasına, ürün kalitesini ve özelliklerini geliştirmesine ve makineleri operatör dostu hale getirmesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteren güçlü bir araştırma ve geliştirme ekibimiz var.

Bunların dışında Şirket, Endüstrilerin Yapısal Gereksinimleri için Yapısal İmalat İşleri de üstlenmektedir.

“Endüstriyel Makinelerde Eksiksiz Çözüm İçin Öncülere Güvenin.”

Üretim Bantlarımız

Çalışmalarımız

Kontrplak Makinesi – Yüz Kaplama ve Çekirdek Kaplama Soyma Hattı, Kaplama Rulo Kurutucu, Kontrplak Sıcak Pres, Kaplama Kesme Makinesi, Tutkal Yayıcı, Yüksek Hızlı Bant Kurutucu, Reçine Su Isıtıcısı, Giyotin Birleştirme Makinesi, Bıçak Öğütücü, Çok Gün Işığında Sıcak Pres, Kalibratör ve Geniş Bantlı Zımpara Makinası, DD Testere ve Bitirme Makinaları Hattı gibi bir dizi makine ve ekipman sunuyoruz.

Bambu İşleme Makineleri – Mat Kurutucu, Bambu Kontrplak Sıcak Pres, Bambu Oluklu Levha Sıcak Baskı, Bambu Soğuk Preslenmiş Tel Dokuma Blok Üretim Hattı, Bambu Sıcak Pres Strand Dokuma Levha Üretim Hattı ve WPC makineleri gibi çeşitli ürünler sunmaktayız.

Hindistan Cevizi İşleme Makineleri – Hindistan Cevizi Kontrplak Üretim Hattı Makineleri ve Kauçuk Hindistan Cevizi Yatak Üretim Hattı gibi çeşitli ürünler sunmaktayız.

Çalışma Arkadaşlarımız

Aklınızda bir proje var mı? Bize Ulaşın